Bicikleta me bateri

Bicikleta Kompania jonë është ndërtuar mbi një njohuri themelore të përdorimit dhe cilësisë së biçikletave të ndryshme elektrike të sjella nga stafi me përvojë vjet që punonte më parë në industrinë e biçikletave elektrike. Kemi një gamë të gjerë biçikletash elektrike nga markat më të mira në treg. Ne kemi biçikleta elektrike me buxhet të përballueshëm nga të ... Për vite me radhë, biçikletat elektrike ishin makina të mëdha, të papërshtatshme, të shtrenjta, dobia e të cilave (dhe jeta e baterisë) ishte e kufizuar. Ngadalë, kjo ka ndryshuar. Bicikleta me bateri tani janë më të lehta, më tërheqëse dhe më të fuqishme se kurrë. Për vite me radhë, biçikletat elektrike ishin makina të mëdha, të papërshtatshme, të shtrenjta, dobia e të cilave (dhe jeta e baterisë) ishte e kufizuar. Ngadalë, kjo ka ndryshuar. Bicikleta me bateri tani janë më të lehta, më tërheqëse dhe më të fuqishme se kurrë. bicikleta me bateri | Tiranë. Sport dhe rekreacion , 78. Të tjera , 19. Automjete , 15. Shtëpi dhe familje , 5. Elektronika , 2. Vendbanime , 1. Biznes dhe punë , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.Karikues-kabllo të ndryshme PowerBank Dëgjuese Flash drive USB Docking Station Zmadhues Zëri Bateria Mikrofon Dron Wacom Të Tjera Kabllo me fije optike Kartë e zgjerimit Aksesorë të Ndryshëm Bateri për kamera Aksesorë montimi Gramafon Radio me orë Aksesorë të ndryshëm Radio Dëgjuese. Bicikleta Të gjitha Biçikleta Ime, Tirana, Albania. 1,346 likes · 1 talking about this. Shesim biçikleta cilësore të reja dhe pak të përdorura me çmime të arsyeshme. Transport në gjithë Shqipërinë. Banesa me Qera Banesa ne shitje Gasonier Dhomë me qera. Tokë. Troje Troje 1-50 ari Troje 51-99 ari Troje mbi 1 hektarë. Vetura. Sedan SUV-XHIP MiniVan. Gjuhët. Al. En. [email protected] bateri elektrike me biçikleta furnizim me hotbike biçikleta më e mirë elektrike malore, biçikletë elektrike, biçikletë elektrike me yndyrë, biçikletë elektrike palosëse, shumica e shitjeve të nxehta të biçikletave dhe në magazinë. Duke treguar të gjitha rezultatet 7 Bateria elektrike biçikletë Bateria 48V 13AH qelizat LG, Rechar ...Blej bicikleta ne shitje. Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për bicikleta në shitje. Shihni njoftimet për bicikleta të markave të ndryshme si Cube, Sobim, BMX, Cross, Universal, Sprint, Scott, dhe shumë të tjera. Gjej bicikleta dhe shumë të tjera në shitje. Gjej bicikleta që ju përshtatet më shumë me çmimet më të ...B Shitet bicikleta e sapo ardhur nga gjermania🇩🇪 eshte me bateri.! +355682607928... Lexo detajet.. 1,100 Euro Tirane 55 Euro ☆☆☆24INCH ️touring⭐⭐⭐ Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.76 Km nga qendra)Shitet bicikleta me bateri 28" victoria. 330 EUR 13 Maj 00:00 Shes bicikleten e ardhur nga zvicrra Me Drita Led. 170 EUR ... Jun 27, 2022 · E teksa jemi mësuar me biçikleta të mëdha, e të rënda, Smacircle S1 sjell një version me bateri, por edhe që mund të paloset deri në atë pikë sa mund të mbahet në çantë. Kjo biçikletë, e cila peshon 7 kg, mund të mbajë një peshë deri në 100 kg, por ajo se çfarë e bën edhe më komforte këtë version është fakti ajo ... Vlerësuar me 5.00 Nga 5 bazuar në 1 vlerësimit të konsumatorëve. ( 1 shqyrtim të konsumatorëve) USD1,379.00 USD1,299.00. Shitjet kumulative: 31. SHBA në magazinë, shpërndarje të shpejtë. Shitet Biciklete Elektrike 36V Bateri e Fshehur 26 inch 350W Motor 160 Disk Frena. Bicikleta me bateri tiran me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. 1; 2; 1; 17; 18;Shitet bicikleta. i nevojiten pedale edhe zinxhir . Fier 19 qershor 18:31. 7.000 Lek. 1 foto. Biçikleta Biçikletë Santa Cruz V10 Downhill Mountain Bike. Biçikletë Santa Cruz V10 Downhill Mount. Istog 13 qershor 22:08. Me Marrveshje. 2 foto. Biçikleta bromazolam 71368-80-4 protonitazene.Biciklet me bateri . 0 EUR ... Bicikleta kalkhoff bosch shummmm e rujne e ardhur as nje verejtje sikur e re ... Dërgo një mesazh ose shtyp në ikonat e chatit për të filluar bisedën me shitësit dhe blerësit. Kjo shpallje është shikuar 17 herë brenda 24 orëve.Biçikleta Ime, Tirana, Albania. 1,346 likes · 1 talking about this. Shesim biçikleta cilësore të reja dhe pak të përdorura me çmime të arsyeshme. Transport në gjithë Shqipërinë. Auto-bicikleta me bateri . Bicikleta me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. Karikues-kabllo të ndryshme PowerBank Dëgjuese Flash drive USB Docking Station Zmadhues Zëri Bateria Mikrofon Dron Wacom Të Tjera Kabllo me fije optike Kartë e zgjerimit Aksesorë të Ndryshëm Bateri për kamera Aksesorë montimi Gramafon Radio me orë Aksesorë të ndryshëm Radio Dëgjuese. Bicikleta Të gjitha 36v biçikletë elektrike litium bateri ebike, 36v10ah 36v12ah 36v15ah 36v20ah për të gjitha llojet e biçikletave elektrike. 15 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike. biçikletë elektrike. ... 36v250w motor me brushless: Temperatura e punës-20 ~ 55'C: koha tarifimit:Bateri me shina per biciklet elektrike 48v. SKU: 00007708. 19,800Lek. Nuk ka gjëndje. Shtoni në listën tuaj.Pesha: 4.3kg Mbanë deri 3 biçikleta MirLir.com: Biçikleta në shitje në Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Biçikleta në Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. NA KONTAKTONI. Telefon: + 86 18928076376 Whatsapp: + 86 18928076376 Skype: +86 18928076376 Email: [email protected] Website: https: //www.hotebike.com A6AH26 Biçikletë elektronike me makinë mesatare 36V 250W/350W Bafang bateri litium e fshehur. Bafang motor me motor të mesëm M600 biçikletë elektrike 48V 500W. Biçikleta elektrike më e mirë me makinë mesatare A6AH26MD 36V 250W. bafang mid drive motor A6AH26MD 36V 10AH bateri e fshehur. blej mountainbike 36V 350W bafang mid drive ... Me një motor të fuqishëm Ananda M81 dhe një bateri 540Wh, ju mund të shijoni ngarjen dhe të arrini një gamë deri në 130 km (në varësi të konfigurimit të terrenit, kushteve të motit, peshës së shoferit dhe shkallës së ndihmës). Biçikleta vjen me pajisje që përfshijnë roje balte dhe drita të përparme dhe të pasme. A6AH26 Biçikletë elektronike me makinë mesatare 36V 250W/350W Bafang bateri litium e fshehur. Bafang motor me motor të mesëm M600 biçikletë elektrike 48V 500W. Biçikleta elektrike më e mirë me makinë mesatare A6AH26MD 36V 250W. bafang mid drive motor A6AH26MD 36V 10AH bateri e fshehur. blej mountainbike 36V 350W bafang mid drive ... Fillimi / pjesë elektrike të biçikletave / bateri elektrike me biçikleta / 48V bateri litium me fuqi të gjelbër ebike. Bateri 48V jeshile ebike e litiumit. bicikleta me bateri | Tiranë. Sport dhe rekreacion , 78. Të tjera , 19. Automjete , 15. Shtëpi dhe familje , 5. Elektronika , 2. Vendbanime , 1. Biznes dhe punë , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Karikues-kabllo të ndryshme PowerBank Dëgjuese Flash drive USB Docking Station Zmadhues Zëri Bateria Mikrofon Dron Wacom Të Tjera Kabllo me fije optike Kartë e zgjerimit Aksesorë të Ndryshëm Bateri për kamera Aksesorë montimi Gramafon Radio me orë Aksesorë të ndryshëm Radio Dëgjuese. Bicikleta Të gjithaJun 27, 2022 · E teksa jemi mësuar me biçikleta të mëdha, e të rënda, Smacircle S1 sjell një version me bateri, por edhe që mund të paloset deri në atë pikë sa mund të mbahet në çantë. Kjo biçikletë, e cila peshon 7 kg, mund të mbajë një peshë deri në 100 kg, por ajo se çfarë e bën edhe më komforte këtë version është fakti ajo ... Gjej Biciklete ne shitje. Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për Biciklete në shitje. Shihni njoftimet për Biciklete të markave të ndryshme si Cube, Sobim, BMX, Cross, Universal, Sprint, Scott, dhe shumë të tjera. Gjej bicikleta dhe shumë të tjera në shitje. Gjej Biciklete që ju përshtatet më shumë me çmimet më të ...K840 Set me dyshek dhe jastek masazhues | Multifunksional 2,490 L 1,400 L SH1179 Shishe Wisky Patriot Gold 700ml 13,200 L 10,620 L JK Rowling - Harry Potter dhe i burgosuri i Azkabanit 800 L Bicikleta; Tricikleta; Skuter; Automjet me pedale; Automjete me bateri; 0 deri në 2 vjet; 2 deri në 5 vjet; 5 deri në 8 vjet; 8 deri në 12 vjet; Lodra për krijues. Ngjyra; Mjeshtëri dhe veprimtari; Krijuese; Lodra gërvishëse; Rërë kinetike dhe modelim; Mjete shkollore; Bizhuteri; Lodra tatuazhi; 0 deri në 2 vjet; 2 deri në 5 vjet; 5 ... Bicikleta me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi monopatin elektrike bicikleta me bateri shesim bicikleta gjermane bicikleta korce bicikleta per femije 12 vjec bicikleta 20 me marrshe bicikleta tek qender elbasan biciklet per femije 3 vjec. Identifikohu; Regjistrohu! Dergo Njoftim; al.Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Biciklete me bateri Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.Biçikletë litium jon bateri e fshehur 36v 7.8Ah Biçikletë elektrike li-jon bateri e fshehur 36v bateri tubi poshtë për biçikletë; Çmimi i fabrikës 18650 Bateri 36 Volt Bateri litium Jon Jon 36V Bateri; 10S3P 36V / 3V 7.5Ah Me bateri të baterive me cikël të thellë jon litium të rimbushur për skuter elektrik Biciklet Me Bateri Pothuajse E Re Full Extra 99% E Re Biciklet Me Bateri 27.5 Pothuajse E Reâ Full Extraâ E-MTB Trelago Furly 27.5 \" Me një kornizë të fortë alumini, motor me qendër 350 W, bateri infra të kuqe 36 V, ndërrues ingranazhesh me 9 shpejtësi dhe frena disk hidraulike. 27.5 \"Goma kenda.Me 5 Shpejtesi Bateri me shina per biciklet elektrike 60v, mund ta vendosni ne trupin e bicikletes, me celes per tu hecur nga shina, mund ta hecni per ta karikuar dhe ta vendosni perseri dhe ta kyqni.Shuangye goma e yndyrshme e biçikletës elektrike me 3 rrota 20*4.0 inç 36V 250W/350W motor elektrik me tri rrota; A6AH26 Biçikletë elektronike me makinë mesatare 36V 250W/350W Bafang bateri litium e fshehur; Bafang motor me motor të mesëm M600 biçikletë elektrike 48V 500W; Biçikleta elektrike më e mirë me makinë mesatare A6AH26MD ... Bli Online mbi 82,000 produkte për shtëpinë, biznesin apo familjen me transport FALAS. Mobilim, Dekor, Kopshtari, Enë kuzhine, Elektroshtëpiake, Banjo, Shtrim ... Banesa me Qera Banesa ne shitje Gasonier Dhomë me qera. Tokë. Troje Troje 1-50 ari Troje 51-99 ari Troje mbi 1 hektarë. Vetura. Sedan SUV-XHIP MiniVan. Gjuhët. Al. En. [email protected] Auto-bicikleta me bateri . Bicikleta me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. B Shitet bicikleta e sapo ardhur nga gjermania🇩🇪 eshte me bateri.! +355682607928... Lexo detajet.. 1,100 Euro Tirane 55 Euro ☆☆☆24INCH ️touring⭐⭐⭐ Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.76 Km nga qendra)Bicikleta me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. 1; 2; 1; 18; 19;Karikues-kabllo të ndryshme PowerBank Dëgjuese Flash drive USB Docking Station Zmadhues Zëri Bateria Mikrofon Dron Wacom Të Tjera Kabllo me fije optike Kartë e zgjerimit Aksesorë të Ndryshëm Bateri për kamera Aksesorë montimi Gramafon Radio me orë Aksesorë të ndryshëm Radio Dëgjuese. Bicikleta Të gjitha Kërkoni shpallje në MerrJep.com. 29 me bateri Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë ... Shitet bicikleta me bateri - Raleigh. 1 200 EUR 10 Korr 08:56 GoPro 4 Black 4K + te gjitha pajisjet + 2 bateri. 240 EUR 12 Dhj 17:52 ...Me një motor të fuqishëm Ananda M81 dhe një bateri 540Wh, ju mund të shijoni ngarjen dhe të arrini një gamë deri në 130 km (në varësi të konfigurimit të terrenit, kushteve të motit, peshës së shoferit dhe shkallës së ndihmës). Biçikleta vjen me pajisje që përfshijnë roje balte dhe drita të përparme dhe të pasme. Jeni duke kërkuar për biçikleta në shitje? Ju tashmë jeni në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të biçikletave për fëmijë dhe të rritur si biçikleta statike, biçikleta të reja, biçikleta të përdorura, biçikleta të lira, biçikleta sportive, biçikleta me bateri, biçikleta gjermane, biçikleta zvicrrane, biçikleta me rrymë dhe lloje ...MirLir.com: Biçikleta në shitje në Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Biçikleta në Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. Bicikleta me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. 1; 2; 1; 18; 19;Shitet bicikleta me bateri 28" victoria. 330 EUR 13 Maj 00:00 Shes bicikleten e ardhur nga zvicrra Me Drita Led. 170 EUR ... Bicikleta; Tricikleta; Skuter; Automjet me pedale; Automjete me bateri; 0 deri në 2 vjet; 2 deri në 5 vjet; 5 deri në 8 vjet; 8 deri në 12 vjet; Lodra për krijues. Ngjyra; Mjeshtëri dhe veprimtari; Krijuese; Lodra gërvishëse; Rërë kinetike dhe modelim; Mjete shkollore; Bizhuteri; Lodra tatuazhi; 0 deri në 2 vjet; 2 deri në 5 vjet; 5 ... A6AH26 Biçikletë elektronike me makinë mesatare 36V 250W/350W Bafang bateri litium e fshehur. Bafang motor me motor të mesëm M600 biçikletë elektrike 48V 500W. Biçikleta elektrike më e mirë me makinë mesatare A6AH26MD 36V 250W. bafang mid drive motor A6AH26MD 36V 10AH bateri e fshehur. blej mountainbike 36V 350W bafang mid drive ... Vazhdojm me poroit e radhes Blej bicikleta të reja dhe të përdorura në shitje.Shihni njoftimet për bicikleta, aksesorë për biçikleta, dhe shumë lloje tjera të bicikletave ne shitje me ofertat me te mira. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej bicikleta ne shitje me ofertat me te mira. Blej Bicikleta sportive ne MerrJep.al.E teksa jemi mësuar me biçikleta të mëdha, e të rënda, Smacircle S1 sjell një version me bateri, por edhe që mund të paloset deri në atë pikë sa mund të mbahet në çantë. Është biçikleta më e vogël dhe më e lehtë në botë. Ajo përshtatet në një çantë shpine dhe peshon vetëm 7 kg. Në pesë hapa të lehtë ajo hapet në një rruge të zhurmshme.MirLir.com: Biçikleta në shitje në Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Biçikleta në Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. Auto-bicikleta me bateri tiran. Bicikleta me bateri tiran me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. Auto-bicikleta me bateri tiran. Bicikleta me bateri tiran me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. Check 'biçikleta' translations into Afrikaans. Look through examples of biçikleta translation in sentences, listen to pronunciation and learn grammar. Për vite me radhë, biçikletat elektrike ishin makina të mëdha, të papërshtatshme, të shtrenjta, dobia e të cilave (dhe jeta e baterisë) ishte e kufizuar. Ngadalë, kjo ka ndryshuar. Bicikleta me bateri tani janë më të lehta, më tërheqëse dhe më të fuqishme se kurrë. Ju nuk keni nevojë të jeni fizikisht të aftë për të hipur në një.Xiaomi Mi wach Lite. Cilësi e lartë. Në modë, elegante dhe shumë praktike. Cmim i perballueshem. Pajisje e teknologjise se larte. Pesha 32 gram. Ekran 1,39 inch, 326 ppi me rezolucion të lartë dhe ka mbi 100 faqe orë për të zgjedhur. Permban të gjithë elementët e nevojshëm për të monitoruar, regjistruar dhe analizuar shëndetin ... Monopad me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje ... Monopad me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje ... bicikleta me bateri | Tiranë. Sport dhe rekreacion , 78. Të tjera , 19. Automjete , 15. Shtëpi dhe familje , 5. Elektronika , 2. Vendbanime , 1. Biznes dhe punë , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.Pesha: 4.3kg Mbanë deri 3 biçikleta Auto-bike me bateri ne shitje. Bike me bateri ne shitje me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec.Pesha: 4.3kg Mbanë deri 3 biçikleta Bicikleta me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. 1; 2; 1; 18; 19;Bateri me shina per biciklet elektrike 48v. SKU: 00007708. 19,800Lek. Nuk ka gjëndje. Shtoni në listën tuaj.Mar 14, 2018 · E teksa jemi mësuar me biçikleta të mëdha, e të rënda, Smacircle S1 sjell një version me bateri, por edhe që mund të paloset deri në atë pikë sa mund të mbahet në çantë. Është biçikleta më e vogël dhe më e lehtë në botë. Ajo përshtatet në një çantë shpine dhe peshon vetëm 7 kg. Në pesë hapa të lehtë ajo hapet ... Monopad me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje ... Trapan me bateri, Bosch, GSB 18V-21, 2×18 V, 2 Ah, 0-480/ 0-1800 rpm 53365. PERSHKRIMI: Trapani GSB 18 V-21 është ekstremisht kompakt falë përmasave të tij të vogla dhe peshës shumë të vogël prej vetëm 1.2 kg. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Biciklete me bateri Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.Biciklet me bateri EUR. Publikuar: Korr 28 03:37. Shikime: 2: Biçikleta Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga Person fizik Komuna: Gjilan Prodhuesi: Markë tjetër Modeli: Model Tjeter. Bicikleta me bateri e sapo ardhur nga ch ne gjendje perfekte teper e rujtme. ...BICIKLETA PER FEMIJE 18 INCH SUPERSTAR. Bicikleta per femije 18 inch me dizajn modern dhe me teper siguri fale dy rrotave anesore. Ulesja e saj eshte mjaft e rehatshme me shkume EVA me elasticitet te larte. Goma ekstra te gjera, duke e bere bicikleten me te qendrueshme per te hipur dhe me te sigurt ne perdorim. Trapan me bateri, Bosch, GSB 18V-21, 2×18 V, 2 Ah, 0-480/ 0-1800 rpm 53365. PERSHKRIMI: Trapani GSB 18 V-21 është ekstremisht kompakt falë përmasave të tij të vogla dhe peshës shumë të vogël prej vetëm 1.2 kg. Bateri me shina per biciklet elektrike 60v, mund ta vendosni ne trupin e bicikletes, me celes per tu hecur nga shina, mund ta hecni per ta karikuar dhe ta vendosni perseri dhe ta kyqni.Biciklet Me Bateri Pothuajse E Re Full Extra 99% E Re Biciklet Me Bateri 27.5 Pothuajse E Reâ Full Extraâ E-MTB Trelago Furly 27.5 \" Me një kornizë të fortë alumini, motor me qendër 350 W, bateri infra të kuqe 36 V, ndërrues ingranazhesh me 9 shpejtësi dhe frena disk hidraulike. 27.5 \"Goma kenda.Me 5 Shpejtesi Biçikleta në shitje në Rajoni i Tiranës. Të gjitha. Automjete. Biçikleta. 1 - 21 nga 21 Shpallje. Karikues-kabllo të ndryshme PowerBank Dëgjuese Flash drive USB Docking Station Zmadhues Zëri Bateria Mikrofon Dron Wacom Të Tjera Kabllo me fije optike Kartë e zgjerimit Aksesorë të Ndryshëm Bateri për kamera Aksesorë montimi Gramafon Radio me orë Aksesorë të ndryshëm Radio Dëgjuese. Bicikleta Të gjitha Bicikleta me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi monopatin elektrike bicikleta me bateri shesim bicikleta gjermane bicikleta korce bicikleta per femije 12 vjec bicikleta 20 me marrshe bicikleta tek qender elbasan biciklet per femije 3 vjec. Identifikohu; Regjistrohu! Dergo Njoftim; al.Fillimi / pjesë elektrike të biçikletave / bateri elektrike me biçikleta / 48V bateri litium me fuqi të gjelbër ebike. Bateri 48V jeshile ebike e litiumit. MirLir.com: Biçikleta në shitje në Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Biçikleta në Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. Përveq kësaj, ai është pajisur me bateri me jetëgjatësi deri në 10 orë dhe në pako me të vjen mbatësja e biçikletës si dhe 1x kabllo USB. 219.50 € Shiko më shumë produkte Xiaomi Mi wach Lite. Cilësi e lartë. Në modë, elegante dhe shumë praktike. Cmim i perballueshem. Pajisje e teknologjise se larte. Pesha 32 gram. Ekran 1,39 inch, 326 ppi me rezolucion të lartë dhe ka mbi 100 faqe orë për të zgjedhur. Permban të gjithë elementët e nevojshëm për të monitoruar, regjistruar dhe analizuar shëndetin ... Check 'biçikleta' translations into Afrikaans. Look through examples of biçikleta translation in sentences, listen to pronunciation and learn grammar. B Shitet bicikleta e sapo ardhur nga gjermania🇩🇪 eshte me bateri.! +355682607928... Lexo detajet.. 1,100 Euro Tirane 55 Euro ☆☆☆24INCH ️touring⭐⭐⭐ Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.76 Km nga qendra)NA KONTAKTONI. Telefon: + 86 18928076376 Whatsapp: + 86 18928076376 Skype: +86 18928076376 Email: [email protected] Website: https: //www.hotebike.com MirLir.com: Biçikleta në shitje në Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Biçikleta në Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bicikleta me bateri,kategori Tokë/Fusha dhe farma,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Fillimi / pjesë elektrike të biçikletave / bateri elektrike me biçikleta / 48V bateri litium me fuqi të gjelbër ebike. Bateri 48V jeshile ebike e litiumit. Bicikleta; Tricikleta; Skuter; Automjet me pedale; Automjete me bateri; 0 deri në 2 vjet; 2 deri në 5 vjet; 5 deri në 8 vjet; 8 deri në 12 vjet; Lodra për krijues. Ngjyra; Mjeshtëri dhe veprimtari; Krijuese; Lodra gërvishëse; Rërë kinetike dhe modelim; Mjete shkollore; Bizhuteri; Lodra tatuazhi; 0 deri në 2 vjet; 2 deri në 5 vjet; 5 ... BICIKLETA PER FEMIJE 18 INCH SUPERSTAR. Bicikleta per femije 18 inch me dizajn modern dhe me teper siguri fale dy rrotave anesore. Ulesja e saj eshte mjaft e rehatshme me shkume EVA me elasticitet te larte. Goma ekstra te gjera, duke e bere bicikleten me te qendrueshme per te hipur dhe me te sigurt ne perdorim. Biçikleta Ime, Tirana, Albania. 1,346 likes · 1 talking about this. Shesim biçikleta cilësore të reja dhe pak të përdorura me çmime të arsyeshme. Transport në gjithë Shqipërinë. Biçikleta në shitje në Rajoni i Tiranës. Të gjitha. Automjete. Biçikleta. 1 - 21 nga 21 Shpallje. Auto-bicikleta me bateri . Bicikleta me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. Blej bicikleta ne shitje. Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për bicikleta në shitje. Shihni njoftimet për bicikleta të markave të ndryshme si Cube, Sobim, BMX, Cross, Universal, Sprint, Scott, dhe shumë të tjera. Gjej bicikleta dhe shumë të tjera në shitje. Gjej bicikleta që ju përshtatet më shumë me çmimet më të ...K840 Set me dyshek dhe jastek masazhues | Multifunksional 2,490 L 1,400 L SH1179 Shishe Wisky Patriot Gold 700ml 13,200 L 10,620 L JK Rowling - Harry Potter dhe i burgosuri i Azkabanit 800 L herkules 20 me pajosje bateri frena alkoli magura marshet nexus piru aluex me kamjo automatike nexus shimano raporti librit 1x8 pjata shimano motorr bosch performance activ line bateri bosch 500wh displey bosch karikus bosch kopertonat schwalbe disqet alexrims bucelat shimano 99% e paster viti 2017&2018 paloset letesish dhe ze shum pak vend baterija hiqet nga bicikleta dhe karikohet me dy ... A6AH26 Biçikletë elektronike me makinë mesatare 36V 250W/350W Bafang bateri litium e fshehur. Bafang motor me motor të mesëm M600 biçikletë elektrike 48V 500W. Biçikleta elektrike më e mirë me makinë mesatare A6AH26MD 36V 250W. bafang mid drive motor A6AH26MD 36V 10AH bateri e fshehur. blej mountainbike 36V 350W bafang mid drive ...Auto-bicikleta me bateri tiran. Bicikleta me bateri tiran me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. Biciklet me bateri . 0 EUR ... Bicikleta kalkhoff bosch shummmm e rujne e ardhur as nje verejtje sikur e re ... Dërgo një mesazh ose shtyp në ikonat e chatit për të filluar bisedën me shitësit dhe blerësit. Kjo shpallje është shikuar 17 herë brenda 24 orëve.Auto-bike me bateri ne shitje. Bike me bateri ne shitje me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec.Vazhdojm me poroit e radhes Shitet bicikleta. i nevojiten pedale edhe zinxhir . Fier 19 qershor 18:31. 7.000 Lek. 1 foto. Biçikleta Biçikletë Santa Cruz V10 Downhill Mountain Bike. Biçikletë Santa Cruz V10 Downhill Mount. Istog 13 qershor 22:08. Me Marrveshje. 2 foto. Biçikleta bromazolam 71368-80-4 protonitazene.Biçikletë litium jon bateri e fshehur 36v 7.8Ah Biçikletë elektrike li-jon bateri e fshehur 36v bateri tubi poshtë për biçikletë; Çmimi i fabrikës 18650 Bateri 36 Volt Bateri litium Jon Jon 36V Bateri; 10S3P 36V / 3V 7.5Ah Me bateri të baterive me cikël të thellë jon litium të rimbushur për skuter elektrik Bicikleta me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. 1; 2; 1; 18; 19;Jeni duke kërkuar për biçikleta në shitje? Ju tashmë jeni në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të biçikletave për fëmijë dhe të rritur si biçikleta statike, biçikleta të reja, biçikleta të përdorura, biçikleta të lira, biçikleta sportive, biçikleta me bateri, biçikleta gjermane, biçikleta zvicrrane, biçikleta me rrymë dhe lloje ...Biçikletë litium jon bateri e fshehur 36v 7.8Ah Biçikletë elektrike li-jon bateri e fshehur 36v bateri tubi poshtë për biçikletë; Çmimi i fabrikës 18650 Bateri 36 Volt Bateri litium Jon Jon 36V Bateri; 10S3P 36V / 3V 7.5Ah Me bateri të baterive me cikël të thellë jon litium të rimbushur për skuter elektrik Gjej Biciklete ne shitje. Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për Biciklete në shitje. Shihni njoftimet për Biciklete të markave të ndryshme si Cube, Sobim, BMX, Cross, Universal, Sprint, Scott, dhe shumë të tjera. Gjej bicikleta dhe shumë të tjera në shitje. Gjej Biciklete që ju përshtatet më shumë me çmimet më të ...Shuangye goma e yndyrshme e biçikletës elektrike me 3 rrota 20*4.0 inç 36V 250W/350W motor elektrik me tri rrota; A6AH26 Biçikletë elektronike me makinë mesatare 36V 250W/350W Bafang bateri litium e fshehur; Bafang motor me motor të mesëm M600 biçikletë elektrike 48V 500W; Biçikleta elektrike më e mirë me makinë mesatare A6AH26MD ... Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Biciklete me bateri Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.Biciklete me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. 1; 2; 1; 17; 18;Monopad me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje ... Jeni duke kërkuar për biçikleta në shitje? Ju tashmë jeni në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të biçikletave për fëmijë dhe të rritur si biçikleta statike, biçikleta të reja, biçikleta të përdorura, biçikleta të lira, biçikleta sportive, biçikleta me bateri, biçikleta gjermane, biçikleta zvicrrane, biçikleta me rrymë dhe lloje ...Jun 27, 2022 · E teksa jemi mësuar me biçikleta të mëdha, e të rënda, Smacircle S1 sjell një version me bateri, por edhe që mund të paloset deri në atë pikë sa mund të mbahet në çantë. Kjo biçikletë, e cila peshon 7 kg, mund të mbajë një peshë deri në 100 kg, por ajo se çfarë e bën edhe më komforte këtë version është fakti ajo ... Vazhdojm me poroit e radhes Monopad me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje ... Për vite me radhë, biçikletat elektrike ishin makina të mëdha, të papërshtatshme, të shtrenjta, dobia e të cilave (dhe jeta e baterisë) ishte e kufizuar. Ngadalë, kjo ka ndryshuar. Bicikleta me bateri tani janë më të lehta, më tërheqëse dhe më të fuqishme se kurrë. Bicikleta Kompania jonë është ndërtuar mbi një njohuri themelore të përdorimit dhe cilësisë së biçikletave të ndryshme elektrike të sjella nga stafi me përvojë vjet që punonte më parë në industrinë e biçikletave elektrike. Kemi një gamë të gjerë biçikletash elektrike nga markat më të mira në treg. Ne kemi biçikleta elektrike me buxhet të përballueshëm nga të ... MAX.SPEED 25KM/hr 250W APP “YOUFS” Madhesia e rrotave: 21.6cm/8.5inch Pesha maximale e lejuar:120 KG Shpejtesia maximale: 25KM/hr Range:10.4ah 25-40km Lloji I frenimit: Rear (Disc Brake) Koha e mbushjes: adapter, 3~4 ore Kapaciteti I bateris:10.4ah Voltazhi I bateris standarde: 36V Fuqia e motorit : 250W Lloj I gomave :Air tyre Aplikacioni:“YOUFS” PlayStory and AAP Pesha: 4.3kg Mbanë deri 3 biçikleta Monopad me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje ... Auto-bicikleta me bateri. Bicikleta me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. Monopad me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje ... Auto-bicikleta me bateri . Bicikleta me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. B Shitet bicikleta e sapo ardhur nga gjermania🇩🇪 eshte me bateri.! +355682607928... Lexo detajet.. 1,100 Euro Tirane 55 Euro ☆☆☆24INCH ️touring⭐⭐⭐ Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.76 Km nga qendra)Pesha: 4.3kg Mbanë deri 3 biçikleta Bli Online mbi 82,000 produkte për shtëpinë, biznesin apo familjen me transport FALAS. Mobilim, Dekor, Kopshtari, Enë kuzhine, Elektroshtëpiake, Banjo, Shtrim ... Monopad me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje ... Biçikleta malore për meshkuj 26 inç, biçikleta të grave për shitje në SHBA, ndonjëherë të disponueshme në Amazon me shpërndarje të shpejtë, shpejtësi maksimale 30km/orë, fuqi motorike 36V350W, ekran LCD3, dizajn i fshehur i baterisë 36V10AH, diapazon 60-100km për karikim, Koha e shkurtër e karikimit -Vetëm 4-6 orë, SHIMANO 21 ingranazhe me biçikletë malore nga shinat Karikues-kabllo të ndryshme PowerBank Dëgjuese Flash drive USB Docking Station Zmadhues Zëri Bateria Mikrofon Dron Wacom Të Tjera Kabllo me fije optike Kartë e zgjerimit Aksesorë të Ndryshëm Bateri për kamera Aksesorë montimi Gramafon Radio me orë Aksesorë të ndryshëm Radio Dëgjuese. Bicikleta Të gjithaAuto-bicikleta me bateri tiran. Bicikleta me bateri tiran me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. bicikleta me bateri | Tiranë. Sport dhe rekreacion , 78. Të tjera , 19. Automjete , 15. Shtëpi dhe familje , 5. Elektronika , 2. Vendbanime , 1. Biznes dhe punë , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Biçikleta Ime, Tirana, Albania. 1,346 likes · 1 talking about this. Shesim biçikleta cilësore të reja dhe pak të përdorura me çmime të arsyeshme. Transport në gjithë Shqipërinë. NA KONTAKTONI. Telefon: + 86 18928076376 Whatsapp: + 86 18928076376 Skype: +86 18928076376 Email: [email protected] Website: https: //www.hotebike.com Biciklet Me Bateri Pothuajse E Re Full Extra 99% E Re Biciklet Me Bateri 27.5 Pothuajse E Reâ Full Extraâ E-MTB Trelago Furly 27.5 \" Me një kornizë të fortë alumini, motor me qendër 350 W, bateri infra të kuqe 36 V, ndërrues ingranazhesh me 9 shpejtësi dhe frena disk hidraulike. 27.5 \"Goma kenda.Me 5 Shpejtesi B Shitet bicikleta e sapo ardhur nga gjermania🇩🇪 eshte me bateri.! +355682607928... Lexo detajet.. 1,100 Euro Tirane 55 Euro ☆☆☆24INCH ️touring⭐⭐⭐ Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.76 Km nga qendra)Monopad me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje ... Me një motor të fuqishëm Ananda M81 dhe një bateri 540Wh, ju mund të shijoni ngarjen dhe të arrini një gamë deri në 130 km (në varësi të konfigurimit të terrenit, kushteve të motit, peshës së shoferit dhe shkallës së ndihmës). Biçikleta vjen me pajisje që përfshijnë roje balte dhe drita të përparme dhe të pasme. Për vite me radhë, biçikletat elektrike ishin makina të mëdha, të papërshtatshme, të shtrenjta, dobia e të cilave (dhe jeta e baterisë) ishte e kufizuar. Ngadalë, kjo ka ndryshuar. Bicikleta me bateri tani janë më të lehta, më tërheqëse dhe më të fuqishme se kurrë. Biçikletë litium jon bateri e fshehur 36v 7.8Ah Biçikletë elektrike li-jon bateri e fshehur 36v bateri tubi poshtë për biçikletë; Çmimi i fabrikës 18650 Bateri 36 Volt Bateri litium Jon Jon 36V Bateri; 10S3P 36V / 3V 7.5Ah Me bateri të baterive me cikël të thellë jon litium të rimbushur për skuter elektrik bicikleta me bateri | Tiranë. Sport dhe rekreacion , 78. Të tjera , 19. Automjete , 15. Shtëpi dhe familje , 5. Elektronika , 2. Vendbanime , 1. Biznes dhe punë , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.Bicikleta MTB 26" - 29" Bicikleta me Amortizim të Plot ... M18BDD-152C VIDATOR ME BATERI. 275.15 € ... NA KONTAKTONI. Telefon: + 86 18928076376 Whatsapp: + 86 18928076376 Skype: +86 18928076376 Email: [email protected] Website: https: //www.hotebike.com Bicikleta; Tricikleta; Skuter; Automjet me pedale; Automjete me bateri; 0 deri në 2 vjet; 2 deri në 5 vjet; 5 deri në 8 vjet; 8 deri në 12 vjet; Lodra për krijues. Ngjyra; Mjeshtëri dhe veprimtari; Krijuese; Lodra gërvishëse; Rërë kinetike dhe modelim; Mjete shkollore; Bizhuteri; Lodra tatuazhi; 0 deri në 2 vjet; 2 deri në 5 vjet; 5 ... Bicikleta me bateri tiran me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. 1; 2; 1; 17; 18;Auto-bicikleta me bateri. Bicikleta me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. Bicikleta Kompania jonë është ndërtuar mbi një njohuri themelore të përdorimit dhe cilësisë së biçikletave të ndryshme elektrike të sjella nga stafi me përvojë vjet që punonte më parë në industrinë e biçikletave elektrike. Kemi një gamë të gjerë biçikletash elektrike nga markat më të mira në treg. Ne kemi biçikleta elektrike me buxhet të përballueshëm nga të ... Shitet bicikleta me bateri 28" victoria. 330 EUR 13 Maj 00:00 Shes bicikleten e ardhur nga zvicrra Me Drita Led. 170 EUR ... Bicikleta Kompania jonë është ndërtuar mbi një njohuri themelore të përdorimit dhe cilësisë së biçikletave të ndryshme elektrike të sjella nga stafi me përvojë vjet që punonte më parë në industrinë e biçikletave elektrike. Kemi një gamë të gjerë biçikletash elektrike nga markat më të mira në treg. Ne kemi biçikleta elektrike me buxhet të përballueshëm nga të ... Bateri me shina per biciklet elektrike 48v. SKU: 00007708. 19,800Lek. Nuk ka gjëndje. Shtoni në listën tuaj. Bicikleta me bateri me cmim okazion dhe bicikleta ne shitje per arsye mos perdorimi merrjep bicikleta te lira bicikleta te lira bicikleta te perdorura ne shitje bicikleta elektrike te perdorura bicikleta ne vlore te perdorura bmx i perdorur bicikleta fitnesi per blerje ne tirane bicikleta per femije te vegjel 3vjec. 1; 2; 1; 18; 19;Kërkoni shpallje në MerrJep.com. 29 me bateri Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë ... Shitet bicikleta me bateri - Raleigh. 1 200 EUR 10 Korr 08:56 GoPro 4 Black 4K + te gjitha pajisjet + 2 bateri. 240 EUR 12 Dhj 17:52 ...Check 'biçikleta' translations into Afrikaans. Look through examples of biçikleta translation in sentences, listen to pronunciation and learn grammar. Shuangye goma e yndyrshme e biçikletës elektrike me 3 rrota 20*4.0 inç 36V 250W/350W motor elektrik me tri rrota; A6AH26 Biçikletë elektronike me makinë mesatare 36V 250W/350W Bafang bateri litium e fshehur; Bafang motor me motor të mesëm M600 biçikletë elektrike 48V 500W; Biçikleta elektrike më e mirë me makinë mesatare A6AH26MD ... astm a312 tp316 stainless steel smls p_8849the rich young man bible storyabercrombie fierce essential oiltricky mod madness X_1